Про сервісну службу

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг з постійно високою якістю обслуговування.

inzhener-elektronik-1.jpg

Про сервісну службу

    Сервісна служба реалізує технічний супровід поставки обладнання на всіх етапах від формування технічного завдання, вибору оптимальної комплектації та набору опцій до гарантійного та післягарантійного обслуговування.

    Наші спеціалісти постійно проходять навчання в компаніях-виробниках, знаходяться в контакті з їх технічними спеціалістами, що дозволяє оперативно реагувати на сервісні запити та надавати професійну консультативну та технічну допомогу нашим клієнтам.

    Наші співробітники володіють багаторічним досвідом роботи з різними видами обладнання, що дозволяє їм виконувати інсталяційні, валідаційні роботи та проводити навчання персоналу замовника. Знання основ багатьох технологічних процесів та принципів роботи лабораторно-аналітичного обладнання відкриває можливості діагностики можливих несправностей, кваліфікованого підбору запасних частин та оптимальних методів ремонту.

   Ми знаходимося на зв’язку в режимі 24/7 та завжди готові допомогти нашим клієнтам у вирішенні технічних питань будь-якої складності.